Õudusfilmid, mis põhinevad tõsielu tapjatel ja mõrvadel… Tõeline õudus!

Õudusfilmid, mis põhinevad tõsielu tapjatel ja mõrvadel… Tõeline õudus!


Gary Ridgway Rigdway'st on inspireeritud film "Green River Killer". Ta tappis 80ndatel ja 90ndatel California's palju prostituute ja naisi. Ta tunnistas 2001. aastal, et tappis 71 inimest.
Gary Ridgway
Rigdway’st on inspireeritud film “Green River Killer”.
Ta tappis 80ndatel ja 90ndatel California’s palju prostituute ja naisi. Ta tunnistas 2001. aastal, et tappis 71 inimest.

Carl Panzram. Panzram mitte ainult ei tapnud 22 inimest, vaid vägistas ka 1000 meest ja söötis osa oma ohvritest krokodillidele! Tema kuriteod inspireerisid filme "Killer - The Journal of a Murderer" ja "The Spirit of Hatred and Vengeance".
Carl Panzram.
Panzram mitte ainult ei tapnud 22 inimest, vaid vägistas ka 1000 meest ja söötis osa oma ohvritest krokodillidele! Tema kuriteod inspireerisid filme “Killer – The Journal of a Murderer” ja “The Spirit of Hatred and Vengeance”.
David Berkowitz. See kena näolapiga mõrvar tappis palju noori naisi ja paarikesi ajavahemikul 1976 -1977 aastatel. Kummalisem osa on see, et ta süüdistas kõiges saatanlikku sõnumit, mille edastas talle üürileandja koer. Film "Son of Sam" põhineb tema lool.
David Berkowitz.
See kena näolapiga mõrvar tappis palju noori naisi ja paarikesi ajavahemikul 1976 -1977 aastatel. Kummalisem osa on see, et ta süüdistas kõiges saatanlikku sõnumit, mille edastas talle üürileandja koer. Film “Son of Sam” põhineb tema lool.
Ivan Milat. Austraalia sarimõrvar Ivan tappis ja sandistas paljusi inimesi. Tema kuriteod inspireerisid filmi "Wolf Creek".
Ivan Milat.
Austraalia sarimõrvar Ivan tappis ja sandistas paljusi inimesi. Tema kuriteod inspireerisid filmi “Wolf Creek”.
 Manu Sharma. Ta tulistas 1999. aastal pähe naist nimega Jessica Lall pärast seda, kui too keeldus talle jooki serveerimast. Film "No One Killed Jessica" räägib tema kuriteost.
Manu Sharma.
Ta tulistas 1999. aastal pähe naist nimega Jessica Lall pärast seda, kui too keeldus talle jooki serveerimast. Film “No One Killed Jessica” räägib tema kuriteost.
Gertrude Baniszewski. Mõne aasta jooksul kiusas, piinas ja sandistas Baniszewski 16-aastast tüdrukut kuni too suri. Noore naise mõrv inspireeris filmi "The Girl Next Door".
Gertrude Baniszewski.
Mõne aasta jooksul kiusas, piinas ja sandistas Baniszewski 16-aastast tüdrukut kuni too suri. Noore naise mõrv inspireeris filmi “The Girl Next Door”.
Richard Kuklinski. Kuklinski, hüüdnimega "The Iceman", elas kaksikelu nii pere inimesena kui mõrtsukana ilma, et äratas kahtlust oma lähedaste seas. Tema lugu inspireeris filmi "The Iceman".
Richard Kuklinski.
Kuklinski, hüüdnimega “The Iceman”, elas kaksikelu nii pere inimesena kui mõrtsukana ilma, et äratas kahtlust oma lähedaste seas. Tema lugu inspireeris filmi “The Iceman”.
Ed Gein. Gein oli Ameerika tapja, kes kattis ohvrite kehaosadega toole ja maske. Ta isegi meisterdas vöö inimese nibudest. Ahh! Film "The Texas Chain Saw Massacre" põhineb tema lool.
Ed Gein.
Gein oli Ameerika tapja, kes kattis ohvrite kehaosadega toole ja maske. Ta isegi meisterdas vöö inimese nibudest. Ahh! Film “The Texas Chain Saw Massacre” põhineb tema lool.
Aileen Wuornos. Oscariga pärjatud film "Monster" on inspireeritud Aileeni elust, Ameerika sarimõrvarist, kes tappis 7 meest Floridas aastatel 1989 kuni 1990. Ta väitis, et tema ohvrid üritasid teda vägistada, kui ta töötas prostituudina.
Aileen Wuornos.
Oscariga pärjatud film “Monster” on inspireeritud Aileeni elust, Ameerika sarimõrvarist, kes tappis 7 meest Floridas aastatel 1989 kuni 1990. Ta väitis, et tema ohvrid üritasid teda vägistada, kui ta töötas prostituudina.
Albert DeSalvo. Ajavahemikul 1962 kuni 1964 kägistas ta surnuks umbes 13 naist. Teda hakati hüüdma "The Boston Strangler". 1964. aastal tuli välja sama nimega film. DeSalvo pussitati vanglas surnuks.
Albert DeSalvo.
Ajavahemikul 1962 kuni 1964 kägistas ta surnuks umbes 13 naist. Teda hakati hüüdma “The Boston Strangler”. 1964. aastal tuli välja sama nimega film. DeSalvo pussitati vanglas surnuks.
   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!