Poisil lendas sõrm otsast, kui telefon peale laadimist plahvatas…

Poisil lendas sõrm otsast, kui telefon peale laadimist plahvatas…

Inimesi on mitmeid kordi hoiatatud, et nad ei kasutataks kahtlaseid ja odavaid nutitelefonide laadijaid.
Teatatud on elektrilöökidest ja ülekuumenemistest ning seetõttu soovitavad eksperdid kasutada vaid telefoniga kaasas olevaid laadijaid.

Credit: AsiaWire

12-aastane poiss sai tõsiselt vigastada, kui lihtne, vanakooli välmisega telefon tal käes plahvatas.
Noor poiss kasutas Hua Tang VT-V59 telefonimudelit, mis õhku lendas ja põhjustas nimetissõrme ära lendamise. Ta toimetati kiiresti Hiina haiglasse, mitte kriitilises seisundis.
Kui seade plahvatas, lendasid talle näkku ka plastikust tükid, mille tagajärjel sai kannatada tema parem silm. Teada on, et ruumis viibis ka tema vend, kes õnneks vigastada ei saanud.

Credit: AsiaWire

China News andmetel võttis poiss 2 aastat vana telefoni kätte ja ühendas laadija lahti. Kui ta vaatas telefonilt kella, plahvatas see ilma näiva põhjuseta.

Guangxi News aruannete kohaselt, kui 12-aastane haiglasse toodi, seisid arstid silmitsi valiku ees – kas tegeleda esimesena silma või näpuga?
Silmaarsti, anestesioloogide ja teiste konsultantide vahelisel arutelul otsustati, et esimesena tegeletakse käega. Nad tegid sellise otsuse, sest isheemia (verevarustuse puudumine) võib kesta kuni 6 tundi ja kui liiga kaua oodata, võib tema käsi saada pöördumatult kahjustada. Kolmel alles jäänud sõrmel puudus verevarustus ja meedikud jooksid võidu ajaga. Kui ta lõpuks operatsioonilauale jõudis, kulus operatsioonile hämmastavad 14 tundi.

Credit: AsiaWire

Käe operatsioon võttis aega umbes 5 tundi. Selle käigus lahendati probleem teiste sõrmedega, sest nimetissõrme kahju oli nii ulatuslik ja nad ei suutnud seda päästa.
Peale seda said silmaarstid eemaldada tema silmast prahi. Teada on antud, et poiss saab peale sujuvat rehabilitatsiooni kasutada 98% oma käest.

Selgus, et poisi perekond on vaene, mille peale üllatusena annetas üks haigla arstidest 7000 yuan (£782) poisi taastumise toetamiseks.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!