Poiss-sõber kaotas kihlasõrmuse enne abieluettepanekut – Siis aga nägi tee ääres teadet!

Poiss-sõber kaotas kihlasõrmuse enne abieluettepanekut – Siis aga nägi tee ääres teadet!

Mõnikord juhtub kokkusattumusi, mis tunduvad nagu taevast saadetud. See lugu illustreerib kenasti Universumi salasepitsusi, kus asjad juhtuvad täpselt õigel hetkel.

27-aastane Nico Bellamy otsustas küsida SELLE küsimuse oma pikaajaliselt tüdruksõbralt Caitie Schlisserman’ilt.
Aastaid varem oli Caitie isa pakkunud Nicole oma varalahkunud ema kihlasõrmust. Ta ütles Nicole, et hoiaks seda turvaliselt ja kasutaks seda siis, kui on valmis abielluma.

Foto: Instagram

Nico pani sõrmuse pangahoiuseifi, kuhu see jäi aastateks.
2017. aasta juulis otsustasid Nico ja Caitie kolida majja. Nico võttis sõrmuse pangast ära ja pani kilekotti ning omakorda seljakotti. Ta teadis, et kannab kolimise ajal seljakotti ise ja arvas, et nii on perekonna reliikvia turvaliselt hoitud.

Foto: Wikimedia Commons

Kui kõik pärast kolimist vaibus, märkas Nico, et seljakott lebas põrandal ja lukk oli lahti. Ta läks kohe paanikasse ja kartis halvimat. Ta eemaldas kotist kõik asjad ja mõistis, et sõrmust ei ole seal, mille peale jooksis vannituppa ja oksendas.
Nico püüdis pingsalt meenutada, kuidas kõik juhtus. Talle meenus, et kolijad küsisid, kas võivad seljakotti liigutada. Ta mõistis, et nad olid kogemata koti luku lahti teinud, mis võimaldas sõrmusel välja kukkuda.

Foto: Flickr

Kui paar külastas Caitie isa, tunnistas Nico talle, et kaotas sõrmuse. Tema üllatuseks ja rõõmuks oli naise isa mõistev, öeldes, et nad leiavad viisi “selle lahendamiseks”. Nad otsustasid seda Caitie eest saladuses hoida, et mitte teda muretsema panna või rikkuda Nico abieluettepaneku üllatust.

Ja siis sekkus saatus.

Isa juurest tagasi sõites otsustasid Nico ja Caitie minna koju teist teed pidi, et vältida ummikut.
Kui nad ei oleks valinud koju minekuks teist teed, ei oleks nad kunagi näinud tee äärde puu külge kinnitatud teadet.  Seal seisis: “Leitud kihlasõrmus”.

Foto: Pixabay

Nico uskus, et sõrmus on tema oma, sest see tundus kummaline kokkusattumus. Kuid kuidas see leitii?
Hiljem sellel päeval naasis Nico teate juurde ja helistas sinna lisatud numbrile. Ta kirjeldas sõrmust, mille kaotanud oli ja rõõmustas, kui kuulis, et kirjeldus klappis. Sõrmus oli leitud! Nico ei olnud kunagi tundnud sellist tugevat kergendust.
Selgus, et keegi nende uutest naabritest oli sõrmuse leidnud nende maja lähedalt alleelt; kolimisfirma kasutas seda alleed kolimise päeval parkimiseks.

Foto: Instagram

Paar nädala hiljem sõitsid Caitie ja Nico Pariisi, kus Nico tegi abieluettepaneku.
Ta ütles JAH!

Foto: Instagram

Lõpuks, kui sõrmuse draama oli möödas, sai Nico juhtunust rääkida ka Caitie’le, kes nõustus, et mõned asjad elus on sinna mõeldud…. ja on väärt ootamist.
Igal juhul, palju õnne Nico’le ja Caitie’le!


Loading...

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!