PSÜHHOLOOGILINE TEST: Kes on noorim? Sinu valik näitab, millist tüüpi mõtleja sa oled….

PSÜHHOLOOGILINE TEST: Kes on noorim? Sinu valik näitab, millist tüüpi mõtleja sa oled….

Sellel pildil kuvatakse kolme last, kuid üks tundub teistest noorem……………………………….
Nüüd on sinu kord, kes neist see olla võiks?

PILT 1
Kas sa oled 35% elanikkonnast, kes valis esimese vastuse? Sul peab olema õnne, sest sa oled valitud intuitiivsete mõtlejate gruppi. Mida see tähendab? Peamiselt seda, et instinkt on üks omadusi, mis sind rohkem defineerib ja tunned ennast uhkena… Tead väga hästi, millal tegutseda, millised otsused on õiged ja isegi seda, millised inimesed on parimad, kellega oma elu jagada! Sa ei eksi peaagu kunagi ja see teeb sind edukaks.

Kui sa igal hommikul üles tõused, mõtled, et on võimatu kirjeldada maailma loogilisel viisil, kuid samas arvad ka, et see on täiesti ebavajalik. Parem on elu võtta nagu see on, mitte kurnata aju igal hetkel. Mis sind tõeliselt ja täielikult iseloomustab, on ausus… Tõenäoliselt tekib sul peamiselt probleeme oma väljaütlemiste tõttu, kuid sa arvad, et nii on kõige parem.

PILT 2
4 inimest 10-st arvab, et teine laps tundub teistest noorem. Need inimesed on komplekssed mõtlejad. Kas see on voorus või puudus? Kindlasti esimene, sest sa tead täpselt, mis on iga aspekti plussid ja miinused. Sul võtab tähtsate otsuste tegemine kauem aega, kuid sulle garanteeritakse suurim võimalik edu.. Sa ei saa ebaõnnestuda, kui sul on selline hiilgav mõistus!

Mis puudutab maailma üldiselt, arvad sa, et enamus sündmusi, mis juhtuvad, ei ole võimalik loogiliselt selgitada… Meid ümbritsevat on liiga keeruline defineerida lihtsate lausetega! Tõenäoliselt ei ole ainult loogikal suurt väärtust, kui sinu teod on põhjustanud ülejäänud lähedastes sõprades tunde, et sul on kõiges õigus… Sa ei pruugi olla maailmas kõige sõbralikum inimene, kuid need, kes sind tõeliselt tunnevad, teavad su tõelist väärtust…

Sinu jaoks on kõige parem tasakaal loogika, intuitsiooni ja mõistuse vahel. See kolmik kombinatsioon on sinu peas, mis teeb sind väga arukaks. Üks ametitest, mis sulle sobiks, on õpetaja: jagades oma teadmisi uute põlvkondadega on midagi, mida väga armastad ja inimesena teha võiksid.

PILT 3
25% inimestest arvavad, et viimane poiss on teistest palju noorem. Mida see tähendab? Neid inimesi peetakse nn. loogilisteks mõtlejateks. Kas sa oled nende hulgas? Kui nii, siis tähendab see seda, et kui seisad silmitsi probleemidega, teed sa tihti otsuse põhinedes argumentidel. Kuigi see väärtustab intuitsiooni kvaliteeti palju, ei ole see just sinu võimetele vastav.. Loogika aitab sul täita kõik oma soovid!

Üks sinu peamistest eelistest on juhtimisoskus. Sinu lähedased sõbrad näevad sind tõeliselt karismaatilisena ja sul on head oskused iga olukorra kontrollimiseks. Teisest käest, sinu kindel kõneoskus teeb võimalikuks veenda ükskõik keda, kes mõtleb sinust erinevalt… Sinu argumendid muudavad nende meelt täielikult! Tunne uhkust selle võime üle, kuna see võib avada palju erinevaid uksi erinevates eluvaldkondades…

On ilmselge, et sul on palju teadmisi erinevatest valdkondadest: matemaatika, teadus, kunst, toitumine… Sinu ümber olevad inimesed märkavad seda annet ja tunnevad sinu lähikonda kuuludes ennast väga hästi. Olulise otsuse tegemisel vajad sa mõned minutid aega enne vastuse andmist, kuid peale põhjalikku analüüsi, tuled alati edukale järeldusele. Kui sa arvad, et midagi on õige, võtad sa initsiatiivi, et see teoks teha…

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!