Ta kaotas oma kihlatu kõige traagilisemal viisil. Kelle ta aga leiab juhuslikult tutvumislehelt, oli saatus!

Ta kaotas oma kihlatu kõige traagilisemal viisil. Kelle ta aga leiab juhuslikult tutvumislehelt, oli saatus!

Traagiline lugu õnneliku lõpuga. Kas see tõesti võis olla saatus, jääb igaühe enda otsustada…

Armunud paar. Justin Pounders ja tema kihlatu Adrianne Roberts olid armunud ja plaanisid lõpuks kokku kolida, kuid nende plaan peatati kiirelt ja igaveseks. Kui Justin jõudis kolimisautoga Adrianne maja ette, tervitas teda seal politsei rühm...
Armunud paar.
Justin Pounders ja tema kihlatu Adrianne Roberts olid armunud ja plaanisid lõpuks kokku kolida, kuid nende plaan peatati kiirelt ja igaveseks. Kui Justin jõudis kolimisautoga Adrianne maja ette, tervitas teda seal politsei rühm…
Tragöödia. Nad teatasid Justinile, et tema kihlatu on surnud. Tundmatu mees oli teda õhtul koju jälitanud, ta vägistanud ja tapnud. Murest murtud Justin ei suutnud seda kuidagi uskuda.
Tragöödia.
Nad teatasid Justinile, et tema kihlatu on surnud. Tundmatu mees oli teda õhtul koju jälitanud, ta vägistanud ja tapnud.
Murest murtud Justin ei suutnud seda kuidagi uskuda.
Justin oli üksi ja murtud südamega. Üksi ja leinas, Justin võitles iga päev, et eluga edasi minna ja elus õnne leida. Tema ema palvetas, et ta leiaks rahu ja leiaks uue elu armastuse. Mõni aeg hiljem otsustas mees siiski vallaliste sekka astuda ja tegi konto tuntud tutvumisportaali Match.com. Ta märkas seal kohe oma lasepõlve armastust, kelle nimi on Amy. Ta võttis temaga ühendust.
Justin oli üksi ja murtud südamega.
Üksi ja leinas, Justin võitles iga päev, et eluga edasi minna ja elus õnne leida. Tema ema palvetas, et ta leiaks rahu ja leiaks uue elu armastuse. Mõni aeg hiljem otsustas mees siiski vallaliste sekka astuda ja tegi konto tuntud tutvumisportaali Match.com. Ta märkas seal kohe oma lasepõlve armastust, kelle nimi on Amy. Ta võttis temaga ühendust.
30 aastat hiljem. Peale mõne ajast internetis suhtlemist, tunnistas Amy, et tal oli olnud Justinisse lapsepõlves armunud. Nad otsustasid kohtuda ja õhtusöögile minna. Sädemeid lendas nende esmasel kohtumisel ja tundus nagu Jumal ise oli nad kokku viinud. Nüüdseks on nad õnnelikult kihlatud ja armunud! Justin ütles, et Adrianne oleks tahtnud, et ta leiaks uue õnne ja armastuse. Amy ütles, et armastust ei otsita, see leiab sind ise. Ta usub, et see oli saatus!
30 aastat hiljem.
Peale mõne ajast internetis suhtlemist, tunnistas Amy, et tal oli olnud Justinisse lapsepõlves armunud. Nad otsustasid kohtuda ja õhtusöögile minna. Sädemeid lendas nende esmasel kohtumisel ja tundus nagu Jumal ise oli nad kokku viinud. Nüüdseks on nad õnnelikult kihlatud ja armunud! Justin ütles, et Adrianne oleks tahtnud, et ta leiaks uue õnne ja armastuse. Amy ütles, et armastust ei otsita, see leiab sind ise. Ta usub, et see oli saatus!

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!