Ta oli tuline “pagulaste” Rootsi toomise toetaja… ja siis sai tema saatuseks SEE!

Ta oli tuline “pagulaste” Rootsi toomise toetaja… ja siis sai tema saatuseks SEE!

See on siis “tolerantsuse” hind…

Ta oli Facebooki lehe "Meile meeldib erinevus" liige, nimetas ennast "multikultuurseks" ja toetas Kolmanda Maailma sisserännet Rootsi - oma sünnimaale. Võib olla nendel viimastel eluhetkedel muutis ta mõne asja kohapealt oma meelt, kui see ainult oleks midagi muutnud. Sel saatuslikul päeval, Elin Krantz ja mõrvarist Aafrika immigrant (kes oli tulnud Rootsi immigrandina Virginia'st, USA-st) sõitsid koos samas trammis kuni Hisingeni piirkonnani Rootsis. Üsna varsti peale seda leiti Krantz vägistatuna ja mõrvatuna metsatukast mitte kaugel trammipeatusest. 23-aastane Aafrikast pärit "pagulane" arreteeriti varsti pärast tapmist. Talle esitati mõrva  ja raskendavatel asjaoludel vägistamise süüdistus. Prokuröri andmetel oli rünnak "halastamatult ekstreemne". Juhtum leidis küll aset 26.09.2010, kuid kuna Rootsi on multikultuurne riik, siis ei tohtinud Rootsi meedia avaldada fakti, et teo toimepanija oli immigrant või mustanahaline.  "Põgenikke" kirjeldatakse meedias kui rahulikke ja vabadust armastavaid inimesi...  kuid Euroopas toimuva põhjal, ei tundu see päris nii olevat....
Ta oli Facebooki lehe “Meile meeldib erinevus” liige, nimetas ennast “multikultuurseks” ja toetas Kolmanda Maailma sisserännet Rootsi – oma sünnimaale.
Võib olla nendel viimastel eluhetkedel muutis ta mõne asja kohapealt oma meelt, kui see ainult oleks midagi muutnud.
Sel saatuslikul päeval, Elin Krantz ja mõrvarist Aafrika immigrant (kes oli tulnud Rootsi immigrandina Virginia’st, USA-st) sõitsid koos samas trammis kuni Hisingeni piirkonnani Rootsis.
Üsna varsti peale seda leiti Krantz vägistatuna ja mõrvatuna metsatukast mitte kaugel trammipeatusest.
23-aastane Aafrikast pärit “pagulane” arreteeriti varsti pärast tapmist. Talle esitati mõrva ja raskendavatel asjaoludel vägistamise süüdistus. Prokuröri andmetel oli rünnak “halastamatult ekstreemne”.
Juhtum leidis küll aset 26.09.2010, kuid kuna Rootsi on multikultuurne riik, siis ei tohtinud Rootsi meedia avaldada fakti, et teo toimepanija oli immigrant või mustanahaline.
“Põgenikke” kirjeldatakse meedias kui rahulikke ja vabadust armastavaid inimesi… kuid Euroopas toimuva põhjal, ei tundu see päris nii olevat….
   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!