Tähelepanu naised… Kohvi joomine võib muuta su rinnad väiksemaks!

Tähelepanu naised… Kohvi joomine võib muuta su rinnad väiksemaks!

…………..

   

Kas sina armastad kohvi? Kas sa jood kohvi rohkem kui kolm tassi päevas?
Rootsi teadlaste uuring tõestas, et kofeiini ja rindade suuruse vähenemise vahel on olemas selge seos.
Leid oli juhuslik. Rootsi onkoloog, juhtiv teadlane ja Lund Ülikooli professor Helena Jernstroem uuris tegelikult riskitegureid ja rinnavähi geneetikat. Kohvi tarbimist küsisid nad uuringus osalenud 300.  naiselt ja võtsid neilt rinnaümbermõõdud.

Teadlased tuvastasid, et vähemalt 3 tassi kohvi päevas võib põhjustada rindade kokkutõmbumist. Mida rohkem tasse sa jood, seda suurem on rindade kahanemise võimalus. Päris ära need muidugi ei kao.

Kuid kindlaks ei ole tehtud, mis on see tegelik number sendimeetreid, mis iga kohvitassi tagajärjel vähenenud on. Lisaks sellele ei ole ei ole ka kindlaks tehtud, mis on maksimaalne protsent, kui palju rinnad kahaneda võivad.
Loomulikult ei saa keegi teha oletusi, et kui naise rind on väike, siis on ta kohvijooja. Rindade suuruse määravad ka teised tegureid, nagu geenid.

Kas kohvi joomise tagajärjel väiksemate rindade omamisel on ka hea külg? Tegelikult on.
See vähendab naistel riski haigestuda rinnavähki. On teada, et suurematel rindadel on rohkem piimanäärmeid ja seetõttu ka suurem pind vähirakkude arenemiseks. Kohvi võib olla tugev kaitsetegur vähi vastu. Kofeiin on tugev antioksüdant, mis on võimeline kontrollima kahjulikkude radikaalide moodustumist organismis. Samuti mõjutab see positiivselt östrogeene ehk naissuguhormoone, mis on ühenduses rinnavähiga.

Üks asi on kindel, kas kohvi muudab rinnad väiksemaks või kaitseb rinnavähi eest, mitte miski ei muuda kohvihooliku armastust kohvi vastu!

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!