Tähemärkide järgi – Kes on Sinu parim SÕBER ja TÖÖKAASLANE?

Tähemärkide järgi – Kes on Sinu parim SÕBER ja TÖÖKAASLANE?

Kas sinu kõrval on tööl juba õige kolleeg või eraelus õige sõber?
Uuri järgi, kas ka horoskoobi järgi sobite hästi…

   

JÄÄR
Parim sõber
Kaksikute kõne kaotab Jääras igasuguse väsimustunde. Need kaks mõistavad ja tunnevad teineteist väga hästi ja koos neil igav juba ei hakka! Nad peavad koos plaane ja reisivad ning mis peamine – oskavad koos lõbusalt aega veeta!

Parim kolleeg
Paindlikkuse poolest on sobivad just Kaalud. Koos Jääraga viiakse ellu suuri projekte. Jäär on mõtleja ja Kaalud elluviijad.

SÕNN
Parim sõber
Sõnni tarkus sobib hästi Kalade inimlikkusega. Isegi kui nende vahel võis kunagi olla armastus, siis nüüd seob neid tugev ja kogu elu kestev sõprus. Koos viivad nad ellu unistusi.

Parim kolleeg
Neitsi ei käi tööl nalja tegemas. See on hea, sest Neitsi kohusetundlikkus tagab Sõnnile suurepärased tulemused. Sõnn on tegutseja, Neitsi oskab aega ja raha tasakaalukalt suunata ja investeerida.

KAKSIKUD
Parim sõber
Kaalud ja Kaksikud armastavad mõlemad lõbutseda, esimene võrgutades ja teine mängides. Nende omavaheline sõprus on mõlemale sobiv ja täis pidusid. Nad ei anna teineteisele lubadusi, kuid kohtuvad ikka ja jälle juhuslikult ning meelsasti.

Parim kolleeg
Siiras Jäär aitab Kaksikutel mõista, kuhu liikumas on ja mis ees ootab. Kui Jäär meelt muudab, ei ole sellest midagi halba, sest Kaksikud on nagu kameeleonid – kohanevad olukordadega kiiresti. Koos ei võida nad alati, kuid saadavad korda mõned edusammud.

VÄHK
Parim sõber
Skorpioniga mõistavad nad teinsteist ilma sõnadeta. Empaatiavõime ja intuitsioon soodustavad vastastikkust ühtmeelt ja usaldust. Mõlemad väärtustavad pere ning tähistavad kõiki tähtpäevi, kutsudes teineteist igale sündmusele.

Parim kolleeg
Vähile sümpatiseerivad Kalad tema inimlikkuse ja oskuse poolest kasutada seda inimeste vahelistes suhetes. Kui asi puudutab aga tehnilist laadi teemasid, eelistab ta appi kutsuda Neitsit.

LÕVI
Parim sõber
Lõvi ja Ambur leiavad alati põhjuse, et pidutseda. Need kaks tunnevad ja mõistavad teineteist väga hästi ning neid seob sageli pikaajaline sõprus. Nad tunnevad teiseteise edusammude üle siirast rõõmu.

Parim kolleeg
Lõvi vajab ettenägemisvõimega Kaksikuid, et aru saada, kas tema projekt on edukas või mitte. Omavahel räägitakse plaanidest ja tööasjadest ning keskendutakse eesmärgile ja vajadusel muudetakse neid. Lõvi on tegutseja ja Kaksikud suhtlejad. Mõlemad on aktiivsed realiseerijad.

NEITSI
Parim sõber
Kestvaid ja siiraid sõprussuhteid loob ta Sõnniga. Kui tekivad probleemid, teab Neitsi, et Sõnnilt võib alati abi saada. Nad teevad koos aiatöid, küpsetavad, meisterdavad… see on produktiivne ja praktiline sõprus!

Parim kolleeg
Kaljukitse ja Neitsi vahel toimib edukas ja hea töömeeleolu. Mõlemad on töökad ja ühendavad jõud, et projekt edukalt ellu viia, sest eesmärk on tihti kasulik neile mõlemale. Mõlemad on kursis, et tasuta lõunaid ei ole!

KAALUD
Parim sõber
Veevalaja ja Kaalud teavad, kuidas lõbustuste tarbeks on võimalik oma kuulsust ära kasutada. Oskavad koos elu nautida, armastavad suhelda ja ühendavad oma energiad. Nad võivad ka teineteise peale solvuda, kuid see ei nõrgesta nende sõprust – vastupidi, nad on sellega harjunud.

Parim kolleeg
Hea töökaaslane on Ambur, kes näitab Kaaludele, kuidas edu saavutada. Ambur annab Kaaludele vajaliku sitkuse, et projekte ellu viia. Kunstimeelega Kaalud vajavad Amburit, et oma teoseid edukalt promoda.

SKORPION
Parim sõber
Skorpionil on vähe tõelisi sõpru, kuid neid väheseid hoiab ta kogu elu. Neitsi on üks neist, kellega ta on tuttav ilmselt juba varasest noorusest ning ei ole asja, mida nad teineteisest ei teaks. Kui palju on neil saladusi, mis neid ühendab?

Parim kolleeg
Sõnn suudab Skorpioni alati maa peale tagasi tuua. Skorpion imetleb Sõnni. Sõnn tahab tulemusi, Skorpion on valmis koostöö nimel seda saavutama.

AMBUR
Parim sõber
Ambur tunneb ennast suurepäraselt Jääraga. Need kaks teavad, kuidas naerda kuni pisarateni ja meelt lahutada. Neid kahte seovad lõbustused, reisid ja seiklused – mõlemad oskavad elu nautida. Elu neile on üks pidev pidu.

Parim kolleeg
Veevalaja oskab inimesi enda ümber hästi tundma panna ja teab, kuidas teisi tööle motiveerida. See sobib hästi Amburile. Tööl puuduvad pinged ja on teadmine, et edu jagatakse. Need kaks teevad head koostööd ilma omavaheliste pingeteta.

KALJUKITS
Parim sõber
Kui Sõnn kutsub õhtusöögile, on mõlemad heameelega nõus ja teavad, et veedavad koos meeldiva ja ilusa õhtu. Head sööki armastavad mõlemad. Neid seovad tugevad sõprussidemed, mis ei kahane ka siis, kui väga tihti kokku ei saada.

Parim kolleeg
Isegi kui Kalasid tuleb vahest tagant torkida, on nad Kaljukitse jaoks rahustavad ning kõik muu andestatakse. Kaladel on hea intuitsioon, mis on ideaalne selleks, et võita aega ja raha!

VEEVALAJA
Parim sõber
Kui Veevalajal on sõbraks Lõvi, kaovad igavus ja kurbus! Sodiaagi järgi on see liit vastuoluline, kuid nad täiendavad teineteist koos lõbutsedes, pidutsedes ja naerdes.

Parim kolleeg
Jääral on ühe sekundi jooksul tuhat uut ideed. Veevalaja tegeleb nende analüüsiga, sorteerib välja paremad ja leiab mooduse, kuidas neid teostada. Koos mõeldakse kiiresti ja tegutsetakse veel kiiremini ning ilma aega raiskamata, luuakse uusi projekte.

KALAD
Parim sõber
Kalad naudivad Vähi seltskonda. See on rahustav ning Vähk on alati valmis toetama ja andma heasoovlikke nõuandeid. Selles sõpruses on palju inimlikkust ja õrnust.

Parim töökaaslane
Skorpion õpetab Kalasid järgima oma instintke. Oma sisemist häält kuulates teevad nad häid valikuid ning suunavad oma anded originaalsetesse, ainulaadsetesse ja kunstilistesse projektidesse.

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!