TEST: Keda sa AITAKSID esimesena?

TEST: Keda sa AITAKSID esimesena?

Valikud mida me teeme, eriti stressi ajal, räägivad palju meie põhilise olemuse kohta.
Tee see test: vaata pilti ja vasta ühele lihtsale küsimusele – Keda sa aitaksid esimesena?

1. Sa valisid MEDITSIINIÕE
Oled muretu inimene.
Meditsiiniõde on pildil ainuke, kes ei vaja tõsist abi ja sa tõenäoliselt valisid ta sellepärast, et ta oli esimene, keda märkasid.
See valik paljastab sinu optimistliku olemuse. Sa oled muretu, ei muretse liiga palju ja usud, et sinu elus juhtuvad halvad asjad on ajutised. Sul on vaba hing ja sa armastad seiklusi. Sa oled vaoshoitud, näed alati helgemat külge ja sinuga on kerge rääkida.

2. Sa valisid MEHE KARKUDEGA
Oled sündinud juht.
Sa otsustasid aidata teda, sest nägid kuidas ta püüdis kõndida, kuigi tal on jalg katki. Sa ei taha, et ta kaotaks aega ja tahad vaistlikult aidata tal jalgadele saada.
See valik paljastab sinu tõelised juhioskused. Sa oled jõuline natuur, kes meelitab ligi tugevaid inimesi. Sa oled hästi organiseeritud, ratsionaalne ja keskendunud kõigele, mida teed.

3. Sa valisid NUTVA LAPSE
Oled empaatiline inimene.
Lapsed nutavad koguaeg ja erinevatel põhjustel, kuid erinevalt täiskasvanutest, ei oska nad väljendada oma tundeid. Asjaolu, et otsustasid aidata last ilma, et teaksid nutmise põhjust, paljastab, et oled tundlik ja hooliv inimene. Sa reageerid ükskõik kelle abipalvele, sest sulle ei meeldi, kui keegi kannatab. Sul on lahke ja mõistev olemus, mis saab tihti haiget, sest liiga paljud inimesed kasutavad sind ära. Su sõbrad sõltuvad sinust, sest sul on tugev vaimne tunnetus ning peale sinuga rääkimist, leiavad oma rahu.

4. Sa valisid VANADAAMI
Sul on kõrge moraalitunne. Vanadaam vajab kõndimisel ilmselgelt abi ja fakt, et aitaksid teda esimesena näitab, et sind on kasvatatud tugeva eetika tundega.
Oled optimistlik ja usud, et vanadel inimestel on sellele maailmale veel palju pakkuda. Sa tead, et tal ei ole võimalik sulle vastuteenet osutada, kuid ikkagi aitad teda, mis tähendab, et oled omakasupüüdmatu. Sa austad kõrgelt kultuuri ja pärandit ning traditsioonilised väärtused on sulle väga olulised.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!