Tuginedes TÄHEMÄRGILE igatseb EKS endiselt neid asju Sinus…

Tuginedes TÄHEMÄRGILE igatseb EKS endiselt neid asju Sinus…

   
JÄÄR Ütle, mis tahad Jäära kohta, kuid nad teevad lahedamaid asju, kui sina. Jäär on üks neist inimestest, kes toob suhtesse põnevust ning peale suhte lõppu tekib eksil paratamatult tunne ja mõistmine, et elu ilma Jäärata on natuke igav.
JÄÄR
Ütle, mis tahad Jäära kohta, kuid nad teevad lahedamaid asju, kui sina.
Jäär on üks neist inimestest, kes toob suhtesse põnevust ning peale suhte lõppu tekib eksil paratamatult tunne ja mõistmine, et elu ilma Jäärata on natuke igav.
SÕNN Keegi ei pane kunagi tundma Sind nii turvaliselt kui Sõnn. Nad on küll parajad pähklid, kuid kui sa oled tema maailma sisse saanud, siis sa tead, et see on kogu eluks. Nad ei muuda kergesti oma meelt, mis tähendab, et isegi kui te tülitsete või sa pahandasid teda - ta ei kavatse sust loobuda. Järgmine inimene, kes su ellu tuleb, on muutlikum (kõik on) ning sa hakkad igatsema seda, kuidas probleemid Sõnniga olid lihtsalt ajutised tagasilöögid.
SÕNN
Keegi ei pane kunagi tundma Sind nii turvaliselt kui Sõnn. Nad on küll parajad pähklid, kuid kui sa oled tema maailma sisse saanud, siis sa tead, et see on kogu eluks.
Nad ei muuda kergesti oma meelt, mis tähendab, et isegi kui te tülitsete või sa pahandasid teda – ta ei kavatse sust loobuda.
Järgmine inimene, kes su ellu tuleb, on muutlikum (kõik on) ning sa hakkad igatsema seda, kuidas probleemid Sõnniga olid lihtsalt ajutised tagasilöögid.
KAKSIKUD Peale Kaksikutega kohtumist, tunduvad kõik teised igavad ja isikupäratud. Kaksikud on täis kirge. Nad tõusevad igapäev üles elurõõmuga, et teha selpäeval midagi uut ja põnevatl. On raske lasta kellelgi sellisel ära jalutada, kui ta elavdab su elu nii palju.
KAKSIKUD
Peale Kaksikutega kohtumist, tunduvad kõik teised igavad ja isikupäratud. Kaksikud on täis kirge.
Nad tõusevad igapäev üles elurõõmuga, et teha sel päeval midagi uut ja põnevatl. On raske lasta kellelgi sellisel ära jalutada, kui ta elavdab su elu nii palju.
VÄHK Mitte keegi ei armasta sind nii, nagu Vähk armastab. On peaagu võimatu mitte vaadata tagasi oma elule ja mõelda, kas sinu praegune partner armastab sind sama sügavalt ja tingimusteta, kui sinu Vähist eks seda tegi. Kindlasti jääb sinusse näputäis kahetsust, et võib olla oli see siiski üks tõelisemaid armastusi, mida sa eales koged.
VÄHK
Mitte keegi ei armasta sind nii, nagu Vähk armastab.
On peaagu võimatu mitte vaadata tagasi oma elule ja mõelda, kas sinu praegune partner armastab sind sama sügavalt ja tingimusteta, kui sinu Vähist eks seda tegi.
Kindlasti jääb sinusse näputäis kahetsust, et võib olla oli see siiski üks tõelisemaid armastusi, mida sa eales koged.
 LÕVI Lõvi on liider, kuid nad hoolivad väga sügavalt, mida partner temast arvab. Kellegiga paarisuhtes olles kontrollivad ja veenduvad Lõvid alati, et ka tema partner oleks õnnelik. Peale lahkuminekut jääb eks igatsema seda, kui tähtsaks pidas Lõvi tema arvamust. Selline igapäevane ego tõstmine ei ole iseloomulik enamus inimestele.
LÕVI
Lõvi on liider, kuid nad hoolivad väga sügavalt, mida partner temast arvab. Kellegiga paarisuhtes olles kontrollivad ja veenduvad Lõvid alati, et ka tema partner oleks õnnelik.
Peale lahkuminekut jääb eks igatsema seda, kui tähtsaks pidas Lõvi tema arvamust. Selline igapäevane ego tõstmine ei ole iseloomulik enamus inimestele.
NEITSI Neitsi teeb oma partneri elu nii, nii, nii palju paremaks, kui see oli varem. Olles ühega neist tähendab olla kellegiga, kes teab, kuidas kõike teha ja ta tahab su elujärge oluliselt parandada. Neitsiga koos olemine on nagu lendamine esimeses klassis ja lahku minnes oled tagasi bussis.
NEITSI
Neitsi teeb oma partneri elu nii, nii, nii palju paremaks, kui see oli varem. Olles ühega neist tähendab olla kellegiga, kes teab, kuidas kõike teha ja ta tahab su elujärge oluliselt parandada.
Neitsiga koos olemine on nagu lendamine esimeses klassis ja lahku minnes oled tagasi bussis.
KAALUD Kaalud on uskumatult võluvad ja õnnistatud parimate sotsiaalsete oskustega. Käi kohtamas ühega ja sa tunned, et oled eriline partner kellelegi, kes paneb sind tundma laheda ja mõistetavana ning ei ole olemas paari, kes oleks nii täiuslikud teineteise jaoks. Lahku minnes valdab sind ebakindlus.... Kas keegi teine mõistab sind nii täielikult? Kas partner on sinu pingevaba pikendus? Tõenäoliselt mitte, ei.
KAALUD
Kaalud on uskumatult võluvad ja õnnistatud parimate sotsiaalsete oskustega. Käi kohtamas ühega ja sa tunned, et oled eriline partner kellelegi, kes paneb sind tundma laheda ja mõistetavana ning ei ole olemas paari, kes oleks nii täiuslikud teineteise jaoks. Lahku minnes valdab sind ebakindlus…. Kas keegi teine mõistab sind nii täielikult? Kas partner on sinu pingevaba pikendus? Tõenäoliselt mitte, ei.
SKORPION Skorpion on täiuslik tasakaal halvast l***ist, kes saab kõigega hakkama ja sügavast armastajast, kellel on kõrge emotsionaalne intelligents. See on täiesti haruldane, et need mõlemad asjad eksisteerivad ühes inimeses. On üsna tõenäoline, et su eks lepib paratamatult ühe või teise variandiga ja see paneb neid igatsema selle sädeme järgi, mis oli peidus ühes inimeses.
SKORPION
Skorpion on täiuslik tasakaal halvast l***ist, kes saab kõigega hakkama ja sügavast armastajast, kellel on kõrge emotsionaalne intelligents.
See on täiesti haruldane, et need mõlemad asjad eksisteerivad ühes inimeses. On üsna tõenäoline, et su eks lepib paratamatult ühe või teise variandiga ja see paneb neid igatsema selle sädeme järgi, mis oli peidus ühes inimeses.
AMBUR Ambur suudab ka koduse õhtu spagette keetes muuta kõige lõbusamaks õhtuks sinu elus. Neil on nakkav natuur ja hea huumorimeel. Peale lahkuminekut Amburist, on tema eksil raske mitte igatseda seda lõbusust. Ühtäkki tunduvad kõik siin maailmas, nagu neil oleks pulk tagumikus, sest võtavad kõike nii tõsiselt.
AMBUR
Ambur suudab ka koduse õhtu spagette keetes muuta kõige lõbusamaks õhtuks sinu elus. Neil on nakkav natuur ja hea huumorimeel.
Peale lahkuminekut Amburist, on tema eksil raske mitte igatseda seda lõbusust. Ühtäkki tunduvad kõik siin maailmas, nagu neil oleks pulk tagumikus, sest võtavad kõike nii tõsiselt.
KALJUKITS Kaljukits moodustab alati kellegiga võimuka paari. Nad on inimesed, kes kõik olla tahavad: edukas, šikk, põhimõtteliselt täiuslik igal viisil. Liikudes edasi Kaljukitse juurest kellegi teise juurde, on see alandus, sest sa liigud alati millegi vähema poole.
KALJUKITS
Kaljukits moodustab alati kellegiga võimuka paari. Nad on inimesed, kes kõik olla tahavad: edukas, šikk, põhimõtteliselt täiuslik igal viisil.
Liikudes edasi Kaljukitse juurest kellegi teise juurde, on see alandus, sest sa liigud alati millegi vähema poole.
VEEVALAJA Kui Veevalaja käib kohtamas, siis on nad missioonil, et teha oma partnerist parem inimene. "Ta teeb minust parema inimese" on kõnekujund, mida võib kuulda pulmatõotustes, kuid Veevalaja korral on see tõsi. Sa hakkad Veevalaja tõttu tegelema taaskasutusega, oled vähem küüniline, kannatlik ja tunned ennast õnnelikuna, kui sa saad kellegi jaoks midagi head teha. Liikudes edasi mõtled sa alati - kas see oligi parim, mis sul eales olema saab?
VEEVALAJA
Kui Veevalaja käib kohtamas, siis on nad missioonil, et teha oma partnerist parem inimene. “Ta teeb minust parema inimese” on kõnekujund, mida võib kuulda pulmatõotustes, kuid Veevalaja korral on see tõsi. Sa hakkad Veevalaja tõttu tegelema taaskasutusega, oled vähem küüniline, kannatlik ja tunned ennast õnnelikuna, kui sa saad kellegi jaoks midagi head teha. Liikudes edasi mõtled sa alati – kas see oligi parim, mis sul eales olema saab?
KALAD Kalad on andekad kunstnikud ja sügavad mõtlejad ning mitte kunagi võltsid. Kui sa liigud Kalade juurest edasi, jääd sa igatsema läheduse tunnet kellegi nii erilisega. Sa muretsed, et valisid turvalise tee ja mõtled, kas elu oleks vähem igavam, kui oleksid valinud teisiti.
KALAD
Kalad on andekad kunstnikud ja sügavad mõtlejad ning mitte kunagi võltsid.
Kui sa liigud Kalade juurest edasi, jääd sa igatsema läheduse tunnet kellegi nii erilisega. Sa muretsed, et valisid turvalise tee ja mõtled, kas elu oleks vähem igavam, kui oleksid valinud teisiti.
   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!