Turist vedas luige järvest välja ja tappis ta lihtsalt pildi pärast…

Turist vedas luige järvest välja ja tappis ta lihtsalt pildi pärast…

 

Hiljuti lähenes Makedoonias viibiv naeratav tundmatu naisturist Ohrid järves olnud luigele. Pildid näitavad, et naine jalutas otse järve ja haaras seal olnud luigel vägivaldselt tiivast. Turist jätkas luige lohistamist kaldale.
Hiljuti lähenes Makedoonias viibiv naeratav tundmatu naisturist Ohrid järves olnud luigele.
Pildid näitavad, et naine jalutas otse järve ja haaras seal olnud luigel vägivaldselt tiivast. Turist jätkas luige lohistamist kaldale.
Turist sundis luike järve kaldale tulema, et lihtalt pilti teha. Tunnistajad olid šokeeritud, kui turist, kes väidetavalt oli bulgaarlane, jätkas kaamerasse naeratamist ja poseerimist ajal, kui silmnähtavalt stressis luik võitles oma vabaduse eest. Kohalikud usuvad, et luik ei üritanud naise lähenedes põgeneda, kuna nad on harjunud turistide pideva kohalolekuga.
Turist sundis luike järve kaldale tulema, et lihtalt pilti teha.
Tunnistajad olid šokeeritud, kui turist, kes väidetavalt oli bulgaarlane, jätkas kaamerasse naeratamist ja poseerimist ajal, kui silmnähtavalt stressis luik võitles oma vabaduse eest.
Kohalikud usuvad, et luik ei üritanud naise lähenedes põgeneda, kuna nad on harjunud turistide pideva kohalolekuga.
Naine hülgas luige kohe, kui oli piltide tarbeks poseerimise lõpetanud. Tunnistaja ütluse kohaselt jäi luik pärast intsidenti liikumatult rannale. Kahjuks ei saanud luik teda tabanud olukorrast üle ja suri...
Naine hülgas luige kohe, kui oli piltide tarbeks poseerimise lõpetanud.
Tunnistaja ütluse kohaselt jäi luik pärast intsidenti liikumatult rannale.
Kahjuks ei saanud luik teda tabanud olukorrast üle ja suri…

 

Pole sõnu… Ebainimlik ja sadistlik tegu!


Loading...

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!