Uuri järgi, milline on Sinu sünnikuu kivi!

Uuri järgi, milline on Sinu sünnikuu kivi!

 

 Jaanuarikuu sünnikivi on Granaat. Sellel kivil on palju positiivseid omadusi, sealhulgas tervendav vägi. Tervendav toime on südamele ja kopsudel ning ergutab vereringet. Granaat talismanina tagab kaitse ja edu. Granaati seostatakse ka puhtuse, truuduse ja aususega.
Jaanuarikuu sünnikivi on Granaat.
Sellel kivil on palju positiivseid omadusi, sealhulgas tervendav vägi. Tervendav toime on südamele ja kopsudel ning ergutab vereringet.
Granaat talismanina tagab kaitse ja edu. Granaati seostatakse ka puhtuse, truuduse ja aususega.
Veebruarikuu sünnikivi on Ametüst. Sellel kaunil ja sädeleval lillat värvi kivil usutakse olevat paranemise vägi. Ametüst aitab valude ja peavalude, unetuse ja artriidi korral. Ametüsti talismanina tagab rahu, stabiilsuse ja tasakaalu. Need inimesed on tuntud oma sisemise jõu, rahuliku meele ja aususe poolest.
Veebruarikuu sünnikivi on Ametüst.
Sellel kaunil ja sädeleval lillat värvi kivil usutakse olevat paranemise vägi.
Ametüst aitab valude ja peavalude, unetuse ja artriidi korral. Ametüsti talismanina tagab rahu, stabiilsuse ja tasakaalu.
Need inimesed on tuntud oma sisemise jõu, rahuliku meele ja aususe poolest.
Märtsikuu sünnikivi on Akvamariin. Akvamariin talismanina kaitseb omanikku stressi ja kurguhaiguste eest. Akvamariin on tuntud oma rahustava toime poolest, mistõttu sobib hästi kasutamiseks meditatsioonis. Kivi annab omanikule rahu ja aitab jõuda tõe ja tarkuseni.
Märtsikuu sünnikivi on Akvamariin.
Akvamariin talismanina kaitseb omanikku stressi ja kurguhaiguste eest.
Akvamariin on tuntud oma rahustava toime poolest, mistõttu sobib hästi kasutamiseks meditatsioonis. Kivi annab omanikule rahu ja aitab jõuda tõe ja tarkuseni.
Aprillikuu sünnikivi on Teemant. Teemanti raviomadused avalduvad aju probleemidel. Teemant tugevdab omaniku selget vaimu ja hingejõudu ning aitab hoida tasakaalu ja tugevdada sisemist jõudu.
Aprillikuu sünnikivi on Teemant.
Teemanti raviomadused avalduvad aju probleemidel.
Teemant tugevdab omaniku selget vaimu ja hingejõudu ning aitab hoida tasakaalu ja tugevdada sisemist jõudu.
Maikuu sünnikivi on Smaragd. Kaua aega tagasi uskusid inimesed, et Smaragd aitab ravida haigusi, mis on seotud silmade, südame ja seljaga. Smaragdi peetakse ka tõelise armastuse, lootuse ja usu sümboliks. Loob silla kahe armastava inimese vahel ning aitab hoida armastust ja truudust. Mõned inimesed leiavad, et Smaragd on rahutu meele rahustaja. Smaragdi kandjale annab kivi mõistust ja tarkust.
Maikuu sünnikivi on Smaragd.
Kaua aega tagasi uskusid inimesed, et Smaragd aitab ravida haigusi, mis on seotud silmade, südame ja seljaga.
Smaragdi peetakse ka tõelise armastuse, lootuse ja usu sümboliks. Loob silla kahe armastava inimese vahel ning aitab hoida armastust ja truudust.
Mõned inimesed leiavad, et Smaragd on rahutu meele rahustaja. Smaragdi kandjale annab kivi mõistust ja tarkust.
Juunikuu sünnikivi on Pärl. Usutakse, et Pärl tervendab magu ja süda. Pärlil on positiivne mõju kandjale ning see suurendab usaldusväärsust ja soodustab truudust, tõde, usku ja puhtust. Traditsiooniliselt on Pärlid seotud naiseliku energia, ilu ja puhtusega.
Juunikuu sünnikivi on Pärl.
Usutakse, et Pärl tervendab magu ja süda. Pärlil on positiivne mõju kandjale ning see suurendab usaldusväärsust ja soodustab truudust, tõde, usku ja puhtust. Traditsiooniliselt on Pärlid seotud naiseliku energia, ilu ja puhtusega.
Juulikuu sünnikivi on Rubiin. Rubiini rikkalikku ja sügavat punast värvust seostatakse tule, võimu ja energiaga. Rubiini kandmine garanteerib kaitse infektsioonide ja kurjade mõtete eest. Rubiin tähistab jõudu ja enesekindlust, head õnne ning edu, samuti elujõudu.
Juulikuu sünnikivi on Rubiin.
Rubiini rikkalikku ja sügavat punast värvust seostatakse tule, võimu ja energiaga.
Rubiini kandmine garanteerib kaitse infektsioonide ja kurjade mõtete eest.
Rubiin tähistab jõudu ja enesekindlust, head õnne ning edu, samuti elujõudu.
Augustikuu sünnikivi on Peridoot ehk Oliviin. Peridoodil usutakse olevat raviomadused seedesüsteemile, neerudele ja maksale. Peridoodil on positiivne mõju ka psühholoogilisele heaolule. See aitab võidelda depressiooni ja negatiivsete emotsioonidega. Peridoot sümboliseerib väärikust, tõde ja usaldusväärsust, kuid ka armastust ja truudust.
Augustikuu sünnikivi on Peridoot ehk Oliviin.
Peridoodil usutakse olevat raviomadused seedesüsteemile, neerudele ja maksale.
Peridoodil on positiivne mõju ka psühholoogilisele heaolule. See aitab võidelda depressiooni ja negatiivsete emotsioonidega.
Peridoot sümboliseerib väärikust, tõde ja usaldusväärsust, kuid ka armastust ja truudust.
Septembrikuu sünnikivi on Safiir. Oma hingematva rikkuse ja sügav sinise värvusega mõjutab Safiir südame-veresoonkonda, võitleb põletikuga ning kaitseb füüsilist ja vaimset heaolu. Safiir toob kaitset ja õnne. Safiir on tugevuse ja vaimse jõu, kuid ka headuse, tarkuse ja õppimise sümbol.Huvitav fakt on ka see, et Safiir kaitseb kandjat kurjade vaimude eest. Seega on see väga võimas talisman.
Septembrikuu sünnikivi on Safiir.
Oma hingematva rikkuse ja sügav sinise värvusega mõjutab Safiir südame-veresoonkonda, võitleb põletikuga ning kaitseb füüsilist ja vaimset heaolu.
Safiir toob kaitset ja õnne.
Safiir on tugevuse ja vaimse jõu, kuid ka headuse, tarkuse ja õppimise sümbol.Huvitav fakt on ka see, et Safiir kaitseb kandjat kurjade vaimude eest. Seega on see väga võimas talisman.
Oktoobrikuu sünnikivi on Opaal. Opaal on seotud tavaliselt puhtuse, süütuse, lootuse ja õnnega. Peamine kirjeldav sõna on inspiratsioon, kuna see stimuleerib kujutlusvõimet, loovust ja originaalsust ning võimendab emotsioone. Opaal toob usaldust, elutahet, tugevat soovi ja võimet armastada.
Oktoobrikuu sünnikivi on Opaal.
Opaal on seotud tavaliselt puhtuse, süütuse, lootuse ja õnnega. Peamine kirjeldav sõna on inspiratsioon, kuna see stimuleerib kujutlusvõimet, loovust ja originaalsust ning võimendab emotsioone.
Opaal toob usaldust, elutahet, tugevat soovi ja võimet armastada.
Novembrikuu sünnikivi on Topaas. Topaasil on tervendav mõju seedesüsteemile, mis stimuleerib ainevahetust ja tugevdab närve. Kui sul on Topaas talismanina, siis toob see sulle edu, tõelist armastust ja rikkust. Topaas on enesekontrolli, aususe, tõe ja andestuse sümbol.
Novembrikuu sünnikivi on Topaas.
Topaasil on tervendav mõju seedesüsteemile, mis stimuleerib ainevahetust ja tugevdab närve. Kui sul on Topaas talismanina, siis toob see sulle edu, tõelist armastust ja rikkust. Topaas on enesekontrolli, aususe, tõe ja andestuse sümbol.
Detsembrikuu sünnikivi on Türkiis. Türkiis toob rikkust ja head õnne. Türkiisil on omadus imeda endasse kandja negatiivne energia ning aitab leida tarkust ja rahu. Taevasinine Türkiis sümboliseerib ausust, loovust, jõudu, uuenemist, tõde ja edu.
Detsembrikuu sünnikivi on Türkiis.
Türkiis toob rikkust ja head õnne.
Türkiisil on omadus imeda endasse kandja negatiivne energia ning aitab leida tarkust ja rahu.
Taevasinine Türkiis sümboliseerib ausust, loovust, jõudu, uuenemist, tõde ja edu.

 

   
   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!