Vali HÕIMU MASK ja saa teada, millist tüüpi inimene Sa oled..

Vali HÕIMU MASK ja saa teada, millist tüüpi inimene Sa oled..

Miks me valime asju, mida valime? Mida meie valikud paljastavad meie isiksuse kohta?
Vali oma lemmik mask ja saa teada…

1. Kõneleja mask
Kui see mask on sinu valik, oled sa keegi, kes on äärmiselt hea eneseväljendamises.
Oled hea kõneleja ja sinu sõnad on sinu suurim relv. Võid oma vastase alistada üksnes rääkimisega ja sa ei pea selle jaoks isegi sõrme liigutama.
Kuid see ei tähenda, et sa sõnu kuritarvitaks. Sa mõistad nende väärtust ja mõtled enne läbi, kui midagi ütled. Tead, et sõnad võivad teha haiget kui ka ravida ja seega veendud, et kui räägid, siis ainult head ja mitte midagi muud.
2. Naerja mask
Kui see mask on sinu valik, oled inimene, kellele meeldib lõbusasti aega veeta ja sa ei lase ennast häirida sellest, mis teistel öelda on.
Oled keegi, kellele meeldib naerda ja lõbutseda alati, kui saad. Elad hetkes ja kasutad seda maksimaalselt ära.
Kõige uskumatum fakt sinu kohta on – tapja huumorimeel, mis ühtlasi näitab ka sinu suuremat intelligentsust võrreldes enamusega. Oled keegi, kes mõistab nalja ja kui vähegi saad, siis naerad.
3. Vihane mask
Kui see mask on sinu valik, võib su sees varitseda pime külg. Sinu sisemuses võib raevutseda viha, mis hõõgub juba aastaid pinna all ja on valmis purskama nagu vulkaan. Kõik mida see vajab, on väike tõuge.
Kuid see ei tähenda, et sa ei tea, kuidas oma viha kontrollida. Sa oled täiesti vaikne ja rahulik, kuid vihkad, kui sind provotseeritakse ja nurka surutakse. Sellele vastad samaga ja karmilt. Oled keegi, keda ei tohiks ähvardada, sest tagajärjed ei ole head.
4. Vaikija mask
Kui see mask on sinu valik, oled keegi, keda inimesed nimetavad “tugevaks ja vaikseks” tüübiks.
Sinu tõeline tugevus peitub sinu sees ja oled teadlik oma võimetest. Kuid sul on ka tagasihoidlik külg, mis hoiab sind alandlikuna ja kahe jalaga maa peal.
Oled keegi, kellele meeldib hoida omaette ja sulle meeldib suhelda ainult oma lähedaste sõpradega. Tead, et mitte kõik ei mõista sinu tõelist väärtust ja seetõttu eelistad olla nendega, kes aktsepteerivad sind sellisena nagu oled, mitte nendega, kes soovivad sind muuta.
5. Sõdalase mask
Kui see mask on sinu valik, on sul sõdalase hing. Oled üks neist haruldastest inimestest, kes ei anna kunagi alla ja jätkad visalt ka siis, kui teised otsustavad alla anda. Sul on unikaalne võime jonnakalt jätkata ja sõdid kõvasti.
Seetõttu oled sa selline inimene, kes annab kõiges 100% ning kui võimalik, siis ületad kõik võimalused. Sa võitled oma lahinguid üksinda ja oled üks neist haruldastest inimestest, kes naeratab isegi siis, kui valus on.
6. Preestri mask
Kui see mask on sinu valik, oled keegi, kellel on kõrgelt arenenud intuitiivsed võimed. Oled hea inimeste lugeja ja mõistad hästi asju nende vaatenurgast. Sul on uskumatud empaatilised omadused, millega hiilata võid.
Seetõttu oled inimene, kes võib asetada ennast teise inimese kingadesse ja näha maailma nende vaatenurgast. Sinu empaatilised oskused on äärmiselt väärtuslikud ja tead, kuidas neid teiste aitamisel kasutada. Oled inimene, kes teeb vahetevahel asju kaasa ja sõber, kelle nimel võiks surra.
7. Ravitseja mask
Kui see mask on sinu valik, on sul kuldne süda ja pühaklik hing.
Oled keegi, kes sündis olema helde ja lahke ning teisi aitama. Sul on süda, mis jookseb teiste pärast verd ja poed aitamiseks isegi nahast välja.
Kuid sinu isiksuse parim aspekt on see, et teed neid asju ilma vastuteenet ootamata. Aitad välja, sest oled selline inimene ning seisad nende eest, kes abi vajavad, sest tead mis tunne on, kui vajad abi ja keegi aita.
8. Valitseja mask
Kui see mask on sinu valik, oled keegi, kes sündis juhtima. Mõned juhid on sündinud muudatusi tegema ja võib olla oled sina just sellist tüüpi liider. Kõik, mida teed, peegeldub sinu juhtimisoskuses ja oled eeskujulik.
Seetõttu oled hiilgav ja tippasemel, kuid sa ei ole see, kellele meeldiks edu üksi saavutada – sa kaasad teised endaga. Oled liider, keda inimesed austavad ja sind järgitakse, sest oled armastatud.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!