Vali INGLI kaart, et paljastada sõnum, mida Su hing hädasti vajab…

Vali INGLI kaart, et paljastada sõnum, mida Su hing hädasti vajab…

Vaata neid viite Ingli kaarti ja vali üks, mis kõnetab Sinu hinge.
Kui sa valisid….

1. Usalda ennast

Kui kõik õpiksid usaldama oma instinkte ilma küsitlemata, oleks maailmas rohkem rahu – vähem draamat ja stressi (me oleksime ka füüsiliselt tervemad). Arvesta sellega, et kõrgem Sina ja sinu Hing suhtlevad sinuga läbi intuitsiooni. Kui sa eirad oma intuitiivseid tundeid, oled osaliselt loobunud ebamaisest juhtimisest.
Sinu intuitsioon on juhtimissüsteem, mitte selgitussüsteem. See põhineb energial ja energia ei valeta. Õpi seda usaldama ilma, et peaksid alati teadma, miks sa nii tunned.
Kui sa kahtled oma tunnetes, küsi Universumilt või Inglitelt märki, et nad seda kinnitaks.

2. Armasta ennast

Enesearmastus on sinu elu vundament. Kui sa oled tõeliselt armastav, andestav ja aktsepteerid ennast, saad jagada ja anda seda energiat ka teistele. Me saame anda teistele vaid seda, mis meil endal juba olemas on.
Kogu armastus pärineb seestpoolt ja nii ka vihkamine. Enesevihkamine, isegi minimaalsel kujul, saadab selle energia maailma ja leiab paarilise, sest sarnane energia tõmbab sarnast. Enesearmastamine saadab maailma armastust ning see võimendub ja meelitab juurde sama. Enesearmastamine on maailma armastamine!

3. Tee seda, mis toob sulle rõõmu

Rõõm on väga kõrgelt vibreeriv energia, mis on ühendatud armastusega. Kui sa teed rõõmsaid asju, annad sa seda energiat ka teistele.
Kui sa veedad oma päevi stressis olles, haletsusväärse ja õnnetuna, mõjutab see energia kõiki sinu elus – see on kurnav!
Kui sa lähtud ainult ühe Ingli sõnumi järgi, peab see olema kõige olulisem – mitte ainult Sinu, vaid ka sind ümbritsevate elude ja suurema heaolu jaoks.

4. Lõpeta võrdlemine

Kui me võrdleme ennast või oma elu teistega, vähendame me oma vibratsiooni. Võrreldakse kas parema või halva enesetunde tekitamiseks, kuid see ei ole võit mitte kummalgi juhul.
Ainuke tee, millele keskenduma pead, on sinu enda oma, sest ainuke inimene, keda sa muuta saad, oled sa ise. Lase teistel ennast inspireerida ja usu enda potentsiaali.
Kui tunned kadedust või annad hinnanguid, on see selge märk hävitavast energiast.

5. Otsi rahu

Maailma rahu juhtub ühe inimesega korraga. Mida rahulikum sa oled, seda rahulikumaks muudad sa oma energiaga maailma. Neli esimest sõnumit on seotud ja aitavad sul elus leida rohkem rahu.
Kuid rahu leidmiseks on ka muid tavasid, mis kõike seda toetavad.
Meditatsioon, loov väljendusviis, jooga, füüsiline trenn, energia tervendamine, puhta toidu söömine, eeterlike õlide pritsimine, tšakra puhastamine/ tasakaalustamine ja tervendavate kristallide kasutamine on vahendid, mis aitavad elus luua rahulikuma energia. Tekita hingeline tegevus, mis koondab endas neid põhimõtteid ning sa muutud ja mõjutad oma elu väga positiivsel viisil.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!