Vali KAART ja saa teada, millest sa just praegu PUUDUST tunned!

Vali KAART ja saa teada, millest sa just praegu PUUDUST tunned!

Vaata neid kaarte. Kuula oma sisemist häält ja intuitsiooni. Millise kaardi valid?

Mõnikord võid tunda, et sul ei ole piisavalt jõudu või motivatsiooni tegutseda. Kui asi on selles, võivad kaardid sind aidata.
Kaardil, mille valid, on sulle sõnum. Loodetavasti on see sulle kasulik ja võib olla isegi inspireeriv.
Uuri välja, kuhu poole peaksid liikuma. Milliseid perspektiive tulevik sinu jaoks endas peidab?

KAART 1
Aitab teistele inimestele elamisest, saamata vastu abi või üldse midagi. On aeg hoolitseda iseenda eest. Keskendu oma plaanidele. Muidugi on ligimesearmastus õilis asi. Kuid aeg on peidust välja tulla. Sul on palju helgeid väljavaateid. Kasuta neid ja näed, kuidas su elu muutub. On aeg oma edu saavutada. Seega, ära karda tegutseda. Kõik on sinu kätes. Siruta välja ja haara sellest kinni.

KAART 2
See kaart näitab, et oled väga uudishimulik ja julge. Armastad igasuguseid seiklusi. Miks mitte? Lõppude lõpuks elame me korra ja peame selle täitma meeldivate emotsioonide ja kogemustega. See kaart näitab ka seda, et vajad raputust. Pead proovima midagi uut ja julget. Kui on võimalik, mine reisile või registreeri ennast mõnele huvitavale kursusele. See aitab sul elavneda ning leida õnne ja rõõmu, mida vajad ja oled ära teeninud.

KAART 3
Muutus uitab ümber sinu, kuid sa ei märka seda. Sinu elu on nagu hubane ja soe mülgas. See on hea, kuid väärid rohkemat. Võib olla tunned sa kusagil sisimas muutuse vajadust, kuid kardad seda teoks teha. Ära karda muutusi. See kaart toob sulle elus soovitud muutuse. Näed nüüd! Ära karda. Kas sul on unistus? Alusta selle teostamisega! Kui sul ei ole eesmärki, loo see ja tegutse julgelt selle nimel!

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!