VALI kuulus JENNIFER ja saa teada kõike oma isiksuse kohta…

VALI kuulus JENNIFER ja saa teada kõike oma isiksuse kohta…

Kuulsus, kelle poole sind tõmbab ja keda imetled, võib öelda nii mõndagi, kes oma südames oled…
Jennifer Aniston, Jennifer Lawrence või Jennifer Lopez?

Pilt: Instagram jenniferanistononline

JENNIFER ANISTON
Oled usaldusväärne ja keegi, kellele võib kindel olla. Inimesed saavad sind usaldada, sest oled usaldusväärne ja tasakaalukas. Harva lased ennast kaosest häirida. Inimesed loodavad su peale, kui asjad üle pea kasvavad ning tahavad saavutada korda ja stabiilsust.
Sul on kaasasündinud juhiomadused. Jääd hoolimata ülistamisest tagasihoidlikuks. Sa ei räägi palju, kuid sinust õhkub vastutustunnet ja tarkust. Inimesed tulevad sult nõu küsima ja tead täpselt, mida öelda. Kuid kui sul endal on midagi vaja, tunned tihti, et pead ainult endale lootma, sest paljud ei ole sinu jaoks olemas nii, nagu sina nende jaoks.
Sinu küpsus säilib isegi siis, kui oled sügavalt haavunud ja vihane. Sa ei klatši ega kritiseeri teisi kunagi ning kohtled isegi oma vaenlasi austusega. Võtad isiklikke rünnakuid ja süüdistusi südamesse, kuid ei lase kunagi pisaratel voolata selle ees, kellele meeldib näha sinu valu.
Sinu südant ei ole lihtne võita, sest sa ei usalda kergesti. Enne kohtingut tahad veenduda, et saad teda usaldada ja talle loota. Kui oled tema armastuses kindel, ei hoia sind miski tagasi. Sul on pikk ja rahuldust pakkuv suhe oma tõelise armastusega.

Pilti: Instagram jlo

2. JENNIFER LOPEZ
Lahke ja empaatiline. Keegi, kes aitab abivajajaid. Sul on kahju kannatajatest ja nõrkadest ning seisad nende eest, kes ennast kaitsta ei saa. Näed inimestes head ja see omakorda inspireerib neid ennast sulle avama.
Oled suurepärane kuulaja ning tihti alateadlikult peegeldad ümbritsevate inimeste tundeid. Kui armastatu siseneb tuppa masendunud näoga, tunned selle kiiresti ära, sest tunned äkki ka ennast mornina. Kui sõber tähistab saavutust, hüppab ka sinu süda tema rõõmuga kaasa. Sinu tundlikkus muudab teistega sügavama kontakti loomise lihtsaks. See omadus kütkestab teisi sinu juures.
Muretsed teiste inimeste vajaduste pärast ja jätad enda omad unarusse. Unustad teha seda, mis sind õnnelikuks teeb. Kõik vajavad aega, et endale keskenduda ning puhata väsinud keha ja mõistust. Tegeleda asjadega, mis teevad õnnelikuks. Oled hõivatud teiste jaoks olemas olemisega ja kipud oma vajadused unarusse jätma.
Isegi suhetes asetad partneri vajadused enda omadest ette ning teed kõike, et tema meele järgi olla. See põhjustab suhtes sageli läbipõlemist ja väsimust. Kui leiad kellegi, kes hindab Sind ja seab Sinu esikohale, saad lõpuks teada, mida tähendab tõeline armastus.

Pilt: Instagram jlawthequeen

3. JENNIFER LAWRENCE
Kindel oma võimetes ja täiesti spontaanne. Sul on peaagu hoolimatu hulljulgus, mis tuleb sinu enesekindlusest ning oled valmis proovima asju, mis enamust hirmutaks. Uudne ja veider paneb sind end mugavalt tundma.
Otsid alati seiklust ning vihakd paigalseisu või seotuse tunnet. Sind juhib soov saada uusi teadmisi ja kogeda asju, mida kunagi näinud ei ole. See annab sulle maailma ja inimeste mõistmise. Sinu valmisolek järgida oma südant kuni maailma lõpuni tähendab seda, et su elus on vaid mõned püsivad inimesed. Saad pidevalt uusi sõpru, kellega oma kogemusi jagada.
Oled kirglik ja armastad inimesi kogu südamest, kuid vahest on neil Sind raske aktsepteerida ja mõista Sinu olemust. Tunned tihti, hoolimata parimatest kavatsustest, et sind mõistetakse vääriti. Mõnikord võetakse sinu spontaansust ettearvamatusena. See kurvastab sind mõnda aega, kuid leiad üsna pea loomingulise viisi, kuidas tuju parandada.
Sinu mõte tõelisest armastusest on partner, kes tunneb elu suhtes sama elurõõmu. Sa ei vaja partnerit seiklusteks, sest suhte aspektide avastamine koos temaga on juba ise nii unikaalne seiklus.

 

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!