Vali oma sümbol ja uuri järgi, milline HING sul on…

Vali oma sümbol ja uuri järgi, milline HING sul on…

Meil on hinged, mis on olnud siin maailmas kauem kui meie. Meie hinged on igavesed ning kui üks keha laguneb ja sureb, siseneb hing uude kehasse. 
Need iidsed India sümbolid esindavad 8 erinevat tüüpi hinge, kes sellel planeedil elavad. Sinu valik määrab ära, millist hinge sa omad…

1. Kui see on sümbol, mille valisid, on sul maailma mõistes uus hing. See on tekkinud mitte nii kaua aega tagasi ja võid olla esimene, kes seda kannab. Seetõttu vajab Sinu hing uurimist ja mõistmist. , sest see ei ole veel leidnud oma tõelist eesmärki. Sinu hing vajab teadmist, mis on maailm, enne kui leiab oma saatuse. See on omal moel puhas ja maailma pahede poolt rikkumata.
Seega on sinu hing rikkumata, puhas ja särav. Sul on vabadus kujundada ja vormida seda, nagu soovid, sest sinu teod ja mõtted määravad ära, millisena see näeb maailma. Kui su teod on suurepärased, siis sinu hing õitseb ja kui su mõtted on egoistlikud, kaotab see oma süütuse.
2. Kui see on sümbol, mille valisid, moodustab su hing lüli kahe äärmuse – hea ja kurja – vahel. Pildil olevad kaks lõppu väljendavad isiksuse kahte äärmust. Sinu hing on juba mõnda aega tasakaalustanud kahte lõppu ning teeb vahet õigel ja valel.
Seega on sinu hing kasvanud, et teha õigeid valikuid. See teeb otsuseid selle põhjal, mida mõistab ja ei põhine arvustamisel. See on karm tegevus ja aeg-ajalt võid tunda heitlust, kuid fakt on see, et Sinu hing teab rohkem kui ette kujutad. Kui valikud muutuvad raskeks, tuleb hing sulle appi. Sul tekivad valikud, kui neid kõige rohkem vajad. Endas peitva ilu avaldab see sulle ainult siis, kui oma hinge usaldad.
3. Kui see on sinu valik, on sul hing, mis on sündinud hoolitsema ja hoolima teistest. See on tulnud siia maailma parandama neid, kes abi vajavad. Su hing valutab alati, kui näeb kedagi valudes. See on hea hing, mis tunneb teiste valu ja ainult siis, kui sa aitad, leiab ta rahu.
Seega on sinu hing katkiste hingede ravija. See lohutab sind ja ka neid, kes läbi sinu lohutust vajavad. Tavaliselt leiad sa ennast olukorras, kus sa saad kas aidata või eemale hoida. Nendes olukordades suunab su hing sind tegutsema heldelt.
4. Kui see sümbol on sinu valik, on sul hing, mis on kaetud salapära ja mõistatuslikkusega. See langeb vale ja õige vahel halli tsooni ning jääb alati väljapoole kujutlusvõimet. Sinu hinge ei saa panna kindlasse kategooriasse, kuna see ei klassitu kusagile, vaid kõigub moraali ühest küljest teise.
Seega lisab see hing su isiksusele keerukuse mõõtmed. See muudab su millekski enamaks kui ühiskonna normid ning mässumeelseks. Sa ei ole kunagi rahul reeglite järgmisel, sest su hing ei ole mõeldud neid kunagi jälgima. Su hing lükkab su vastuvoolu liikuma ja omaenda teed leidma. Seepärast näed sa asju alati teistmoodi, sest see hing ei aktsepteeri kuulekust.
5. Kui see on sinu valik, siis sinu hing esindab Universumi tohutut suurust. Ta hoiab endas taeva ilu ja ookeanide sügavust. See on väljapool surelike kujutlusvõimet ja tema valduses olev tarkus on uskumatult sürrealistlik.
Seega on sinu hing mõeldud mõistma elu sügavamat tähendust. Sinu elu on asjade otsingul, mis on tähendusrikkad pigem inimkonnale kui indiviidile. Sinu hing juhatab sind alati läbi suurema elutõe ning sa ei rahuldu kunagi maistest naudingutest või tühistest asjadest. Ainult siis, kui sa mõistad oma tõelist eesmärki, suudad sa elus rahu leida.
6. Kui see sümbol on sinu valik, on sul hing, mis on oma olemuselt soe. See on hing, mis tervitab ühte ja saab sellega üheks. See ei lükka kunagi inimesi tagasi, hoolimata selllest, kes nad on. See lohutab neid nii hästi, kui oskab. Sinu hingel on valgus, mis toob sinu isiksuses välja positiivsuse ja täidab sind lootusega.
Seega muudab sinu hind sind õrnaks, rahulikuks ja soojaks. See kõik lisandub sinu lahkele isiksusele ja toob välja armastuse, mida teiste vastu tunned. Hingesoojus ajendab sind lohutama neid, kes seda vajavad ja optimism annab teistele lootust. Sind juhitakse alati kiirgama lootust ja sinu optimism aitab neid, kes on enda oma kaotanud.
7. Kui see sümbol on sinu valik, on sul hing, mis on aktiivne, ergas ja edule orienteeritud. Sinu hinge juhib edu saavutamine, mitte üksi, vaid meeskonnaga. Sinu hingel on teisi nakatav energia ja see lisandub sinu elujõulisele isiksusele. Sinu hing kiirgab tahtejõudu ja ei lase sul kunagi puhata, kuni püüdled oma tõeliste unistuste poole.
Seega on sinu hing ohjeldamatu energia kogum. See on soe, juhitud ja äärmiselt nõudlik. See nõuab alati, et sa annaksid endast parima ja paneb sind proovile. Kuid see tagab ka, et sa ei muutuks oma edu juures uhkeks ja et sa ei unustaks kunagi neid, kes aitasid sul jõuda sinna, kus oled. Sinu hing hoiab sind alandlikuna ja sinu tagasihoidlikkus määrab ära, kes sinust saab.
8. Kui see on sümbol, mille valisid, on sul tuld sisaldav hing. See hing põleb kirest ja soovidest. Su hing on juhitud sihikindlusest ja ei puhka enne, kuni saavutab selle, mille poole püüdleb. Selles on raevukust, kuid ka armastust ning see muudab su hinge uskumatult salapäraseks.
Seega sunnib sinu hing sind alati parem olema. Ta suunab sind parem olema iga päev ja ei lase sul puhata enne, kui oma suurimad soovid täidad. Kui sa armastad, armastad sa Jumala kirega ja kui sa otsid kättemaksu, vallandub põrgu. Sinu hing on sinu juht ja surub piirid alati veelgi kaugemale.

Loading...

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!