Vali ROOS ja saa teada ilusaid SALADUSI oma isiksuse kohta

Vali ROOS ja saa teada ilusaid SALADUSI oma isiksuse kohta

Vali lemmik roos. Ära mõtle kaua – usalda oma esimest valikut.
Otsustasid, milline roos kõnetab sind kõige rohkem? Nüüd loe, mida sinu valik paljastab!

1. PUNANE ROOS
Oled julge, ambitsioonikas ja kirgliku loomusega. Tead, mida elult tahad ja ei karda selle saavutamiseks tööd teha. Väärtustad alati ausust. Eesmärkide ja unistuste saavutamisel ei tee sa kompromisse oma moraalide osas. Sind nimetatakse tihti töönarkomaaniks – väga motiveeritud eesmägi saavutamisel, mis võib muutuda kinnisideeks.
Pea meeles, et elus on ka palju muud. Võta aeg maha ja naudi kõike seda, mida maailm pakub.

2. ROHELINE ROOS
Paranemine, kasvamine ja harmoonia. Kui sind tõmbab roheline roos, oled tõenäoliselt hoolitseja. Eelistad regulaarselt sõprade ja perekonna heaolu enda heaolu asemel. Lõpeta see ja tuleta endale meelde, et enese eest hoolitsemine on väga oluline. Hindad elus rahu, tasakaalu ja vaikust ning väldid konflikte igal võimalusel. Väikeses koguses konflikte on tegelikult kasulik ning nende vältimine tähendab, et isoleerid ennast maailmast täielikult.
Ole valmis aeg-ajalt mugavustsoonist välja astuma.

3. ORANŽ ROOS
Emotsionaalsed inimesed. Oled tundlik ja kaastundlik ning loed kergesti end ümbritsevate inimeste emotsioone. Püüad õnne ja rõõmu tuua kõigile, keda kohtad. Hindad sõprust kõrgelt ja tood suuri ohvreid, et neid õnnelikuks teha. Sul on raske aktsepteerida kingitusi sõpradelt – on see siis materiaalne või lahke žest.
Sõprus on siiski kahesuunaline tee ning sinu tõelised sõbrad tahavad sinu eest ka hoolt kanda, nagu sina nende eest.

4. RVILINE ROOS
Oled tõeliselt lahke. Elad hetkes ning otsid iga päev seiklusi ja põnevust. Paigal istumine või igavlemine ajab sind hulluks! Oled äärmiselt optimistlik. Näed igas situatsioonis, millega kokku puutud, ainult parimat. Ära lase kellelgi varjutada seda hämmastavat valgust, mida endas kannad. Sa ei tunne alati mõistmist või aktsepteerimist, kuid ei lase sellest ennast heidutada või end muuta. Su on raske sobituda, kuid kui leiad oma koha, oled edukas!
Otsi edasi, kusagil maailmas on olemas Sinu koht, mis ootab avastamist!

5. KOLLANE ROOS
Oled tõeline päikesepaiste selles muidu tumedas maailmas. Rasketel aegadel võivad sõbrad sulle loota. Tood naeratuse näole kõigile, kellega kokku puutud. Tahad oma ellu stabiilsust ja suhtlust. Teistele rõõmu valmistamine toob vastutasuks rõõmu ka sulle. Selle tulemuseks on suurem tutvusringkond, mis võib tekitada mulje, et oled “sotsiaalne liblikas”. Oled unistaja ja loodad alati headele aegadele.
Ole ettevaatlik – kui keskendud liialt tulevikule, võid maha magada suurepärased asjad, mis juhtuvad sinu ümber siin ja praegu.

6. SININE ROOS
Pühendunud ja distsiplineeritud. Kõva töötegija ja suurepärane kõiges, mida teed. Lojaalne ja usaldusväärne. Kui ütled, et kõik on kontrolli all, tunnevad teised end rahulikuna ja mugavalt. Oled uskumatult rahulik ja tasakaalus ning takistad oma emotsioonidel pimestada loogilist mõtlemist. Oled targem kui välja paistad, mis tähendab, et oled tihti isik, kelle juurde tuleb sõber nõuannet küsima.
Järgi enda antud nõuannet ja kui olukord nõuab, rakenda seda ka enda elus!

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!