Vali üks geomeetriline kujund (mandala) ja avasta selle sõnum…

Vali üks geomeetriline kujund (mandala) ja avasta selle sõnum…

Mandala on budismi ja hinduismi hingeline sümbol, mis tähistab Universumit. Tänapäeval on mandalast saanud Universumi kujutamisel levinud väljend mis tahes tabeli, geomeetrilise mustri või diagrammi jaoks.
Huvitav aga on see, et mandalad räägivad ka palju inimeste isiksustest. Vali üks kuuest ja vaata, mida see ütleb sinu isikuomaduste kohta!

1. Lahkus ja moraal
Sul on kõrged standardid ja ambitsioonid, püüeldes koguaeg paremuse poole.
Kuigi enamus inimestel on sinuga raskusi läbi saamisel, siis veelgi raskem on sul endaga toime tulla.
Sa oled töökas, kuid see tasub harva ära. Sa teed tööd suurema heaolu nimel ja sinu eesmärk on muuta maailm paremaks kohaks. Kahjuks hindavad vähesed seda, mida teed.

2. Võluv ja tõetruu
Sa lihtsalt naudid teiste eest hoolitsemist. Olles väga vastutustundlik, võtad kohustusi ja ausat tööd tõsiselt.
Sa oled hea inimene, kes inspireerib teisi ja kelle iseloom särav.

3. Mõistus ja kaalutlemine
Sinu mõtted ja ideed on suurepärased ning oled suursugune mõtleja. Sa oled siiski introvert, kellele meeldib üksi aega veeta ning mõelda oma teooriatele ja uskumustele. Saad hästi läbi inimestega, kes soovivad õppida.
Tähtis on, et sa püüad alati parimaid asju, isegi kui enamus inimesi sinuga ei nõustu.

4. Arukus ja filosoofia
Sa oled tõeliselt ainulaadne ja sinuga ei saa kedagi võrrelda. Kuigi sa võid tunduda kummaline, oled äärmiselt intuitiivne ja loominguline.
Ainuke probleem on see, et sa oled emotsionaalne ja sulle teevad tihti haiget inimesed, kes sind ei mõista. Sa näed asju selgelt – nii head kui halba.

5. Enesekindlus ja juhtumine
Sa pead kinni ütlusest “tee seda ise”, seega oled väga iseseisev. Sa usaldad ainult ennast ja tead, kuidas hoida oma vaimu tugevana.
Sa oled täielikult teadlik, mida elult tahad ja oled valmis kõigeks, et seda saavutada. Ausus on ainuke asi, mida teistelt ootad.

6. Üllus ja tundlikkus
Sul on suur sõprade ring, sest sa oled omavahelises suhtluses suurepärane ja lood teistega tervislikke suhteid. Sul on ere aura ja inimesed tunnevad ennast sinuga hästi.
Oled üllas ja tundlik inimene, kes pidevalt mõtleb võimalustele, kuidas ennast täiustada.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!