“X” tähe kuvamise saladus peopesal (ainult 3% inimestel maailmas on see)

“X” tähe kuvamise saladus peopesal (ainult 3% inimestel maailmas on see)


Hiromantia – Mida “X” täht sümboliseerib?
Iidsete hiromantia teadmiste abil teame kuidas käejooned ja sümbolid on seotud meie isiksusega ning karjääri, elu, abielu, raha ja tervise tuleviku väljavaadetega.

Aleksander Suure saladused
Aristoteles leidis uurimuse käejoonte kohta ja näitas seda Aleksander Suure’le. Viimane näitas selle vastu üles suurt huvi ja hakkas käejoonte järgi uurima oma ohvitseride iseloome.

Kuulujutt
Kuigi selle kohta puuduvad tõendid, siis mõned räägivad, et Aleksander õppis oma käejooni põhjalikult ja elas oma elu selle järgi.
Mitte kellelgi ei olnud selliseid märke, jooni ja sümboleid, nagu tema peopesal.

“X” täht peopesal

Egiptuse teadlased arvavad, et Aleksander Suur’el oli peopesal see unikaalne täht, mida teistel siin maailmas on tuvastatud harva. Hiljem väideti, et ainult 3% kogu elanikkonnast on olemas X märgistus.

Uuringud hiromantias

Et kindlaks määrata selle väite usaldusväärsust viis Moskva STI ülikool läbi uurimuse ja avaldas dokumend “X” tähe kohta peopesas ning selle potentsiaalset seost nende inimeste saatuse kohta.
Ülikool kogus ja analüüsis üle 2 miljoni inimese andmeid – nii elavate kui surnute. Nad jõudsid järeldusele, et inimesed, kellel on “X” täht mõlemal peopesal, olid kas juhid või väga populaarsed inimesed ühiskonnas.

Inimesed, kelle on/oli “X” täht peopesal

Haruldased inimesed X tähega olid Kreeka keiser Aleksander Suur ja president Abraham Lincoln. Ja üks nendest inimestest on veel elus ja raske ignoreerida – Venemaa president Vladimir Putin.

Pärand

Neid, kellel on X täht mõlemas peopesas, mäletatakse aastaid, isegi peale surma. Ja need, kellel on see ainult ühes peopesas, on äärmiselt edukad ja kuulsad inimesed.

X tähega inimeste isikuomadused

Nendel inimestel on suurepärane kuues meel või intuitsioon. Nad tunnetavad ohu, truudusetuse ja ebalojaalsuse kaugelt ära. Aja jooksul moodustavad nad enda ümber spetsiaalse energiavälja, millest ümbritsevad inimesed läbi ei murra.
Neile valetades vallandub nende halvim külg. Nad võivad andestada, kuid ei unusta kunagi. Mitte miski või keegi ei saa neile halba teha, sest selline on nende õnne võime.
Need inimesed on teravad, intuitiivsed, suurte teadmistega ja elevandi mäluga. Neil on lihtne kohaneda ja ei muretse asjatult selja taga tehtud kokkulepete/ korralduste pärast.

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!